In 2012 zagen wij de musical Bonifatius voor het eerst in de Bonifatiuskapel in Dokkum en nu in 2014 is deze prachtige musical terug.

De musical vertelt het verhaal van Bonifatius gedurende de periode dat hij probeerde de Friezen te bekeren tot het Christendom.
Zeg je Bonifatius dan denkt iedere Nederlander gelijk Dokkum. Dat de musical in Dokkum wordt gespeeld is daarom geen verrassing. Waarbij gezegd moet worden, dat ondanks dat deze locatie vanuit de randstad wel een flink stuk reizen is, is deze musical de reis meer dan waard.

Bonifatius wordt gespeeld met een ijzersterke professionele cast bestaande uit: Richard Spijkers (Bonifatius), Maike Boerdam (Lioba), Wouter Braaf (Sturmius), Liss Walravens (Alrun), Bert Simhoffer (o.a. Paus), Syb van der Ploeg (Friese druïde), Theun Plantinga (Hildegar) en vele anderen.

Volgens de eigen site is Bonifatius de Musical een meeslepend drama vol intriges, passie, hartstocht en moord en dit klopt helemaal! Op 5, 6, 7 en 8 juni worden alweer de laatste shows gespeeld, zorg dat je bij één van deze shows aanwezig bent en geniet!