Musicalnieuws.nl

Zing mee met Annie M.G. is zoals een familievoorstelling moet zijn

Op Moederdag was Zing mee met Annie M.G. te zien in het de La Mar. De liedjes waar mening ouder of inmiddels al opa of oma mee is opgegroeid en met liefde dat heeft doorgegeven aan (klein) kinderen.

Dus togen op moederdag mijn drie volwassen zonen en ik naar het nieuwe de La Mar. “als zij dat nou leuk vindt” zeiden ze stoer.
Maar wie zaten er het hardst te lachen om de geweldige teksten van Erik van Muiswinkel? Juist, de twintigers. En wie liet zich wiegen en vermaken en vangen in nostalgie, juist, de moeder.  Een ijzersterk in elkaar stekend programma, dat ook de aandacht wist te houden van iedereen onder 10.  Mooi vertolkt door Stephanie Struijk en Nol Havens (nog meer nostalgie!)  en briljant omlijst door het Dutch String Collective.

De liedjes zijn niet allemaal bekend en door de wisselende leeftijden is het meezingen soms niet eenvoudig, een projectie van de teksten was handig geweest, maar dat deed geen afbreuk aan de voorstelling. Die was gewoon wat een familievoorstelling moet zijn: vrolijk, afwisselend, heel grappig en aan het eind alle kinderen op het podium. Een eerste stap in het genieten van kunst en heerlijke nostalgische blik op vroeger in een modern jasje in één.

Zing mee met Annie MG is nog tot en met 8 juni te zien! Kijk HIER voor de speellijst

Door Elise Kant

Producties Musical 2.0 - 2024/2025