Musicalnieuws.nl

Laatste voorstellingen in het Studio 100 Pop-Up Theater

Het einde van een iconisch hoofdstuk is in zicht: binnenkort sluit het Studio 100 Pop-Up Theater definitief de deuren.

Sinds de opening in 2018 vonden hier tal van memorabele producties en evenementen plaats. Voorstellingen zoals 40-45, Daens, de Samson & Gert Afscheidsshow, K3 – 20 jaar, Red Star Line, Vergeet Barbara, 14-18 en Tien Om Te Zien – De Musical vonden hier hun thuis. Daarnaast bood het theater onderdak aan unieke evenementen zoals de Kastaars, Supernova met Barack Obama en Oprah Winfrey, Car of the Year, opnames voor The Battle, 30 jaar VTM, de uitreiking van de Flandrien, het Gala van de Gouden Schoen, het bezoek van de koninklijke familie en Diane von Fürstenberg bij Red Star Line.

Anja Van Mensel, CEO Studio 100 Benelux: “Sinds de start in 2018 mochten we 1.929.000 bezoekers verwelkomen bij onze voorstellingen. Tel daar de vele evenementen bij op, en we naderen de kaap van 2 miljoen bezoekers in iets meer dan vijf jaar tijd – exclusief de sluiting door corona. We sluiten dit theater met de meest vrolijke en feestelijke show ooit: Tien Om Te Zien – De Musical.”

Meer dan 40.000 bezoekers genoten in december al van deze sprankelende, nostalgische musical. Nu keren we een allerlaatste keer terug naar het Pop-Up Theater voor een reeks onvergetelijke voorstellingen. Laat deze unieke kans niet voorbijgaan!

Tickets & Info

Tien Om Te Zien – De Musical is een heerlijk nostalgische trip vol Vlaamse tophits als “Ik wil je”, “Mooi weer vandaag”, “Door de wind”, “Diep” en “Liefde is een kaartspel” – gebracht door een absolute topcast: Nathalie Meskens, Ruth Beeckmans, Kürt Rogiers, Laura Tesoro, Jonas Van Geel, Mathias Mesmans, Peter Thyssen en Tom Audenaert.

 

Benieuwd naar sfeerbeelden of fragmenten uit de show? Neem een kijkje op de website.

Voor de liefhebbers en professionals: de iconische tent van het Studio 100 Pop-Up Theater staat te koop! Ideaal als opslagruimte of tijdelijke infrastructuur bij grootschalige bouwprojecten.

PRAKTISCHE INFO:

Van 29 mei tot en met 15 juni 2025

Studio 100 Pop-Up Theater Puurs

 

Info & tickets: www.tienomtezien.live


Producties Musical 2.0 - 2024/2025